Wigilia w Przedszkolu

Jak co roku w dniu 19.12.2014 odbyła się w Naszym Przedszkolu Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, w której udział wzięli
dzieci, pracownicy Przedszkola, przedstawiciele Rady Radziców oraz zaproszeni goście.
Dzieci z grup Żabki i Krasnale wraz z wychowawcami  przygotowały program artystyczny.
Wszyscy ucztowaliśmy przy tradycyjnych potrawach wigilijnych, wśród których królował na stole barszcz czerwony z uszkami, smażona ryba z ziemniaczkami i surówką oraz pyszny kompot z suszonych owoców.
Po zjedzeniu śpiewaliśmy wspólnie kolędy z akompaniamentem akordeonu w wykonaniu pana J. Jabłońskiego i przy muzyce mechanicznej. Podczas Wigilii występili również rodzice z dziećmi, którzy indywidualnie przygotowali kolędy.
Całą uroczystość spędziliśmy w świątecznym nastroju.

DSC_0073 DSC_0039 DSC_0068 DSC_0070 DSC_0084