Ferie na wesoło

W ramach realizacji projektu „TĘCZOWE TALENTY PRZEDSZKOLAKA ” w dniu 5 marca do Naszego przedszkola przyjechały dzieci z przedszkola w Starym Mescie. Działanie z projektu „Ferie na wesoło” zostało przesunięte w terminie ze względów organizacyjnych, lecz dobry humor i wesoła zabawa jest zawsze – gdy spotykają się dzieci z zaprzyjaźnionych chyba już przedszkoli.

Planowane były wprawdzie zabawy na śniegu, wykonanie rzeźb z lodu, lepienie bałwana, lecz tegoroczna zima wszystkich nas chyba zaskoczyła swoja aurą, musieliśmy więc zmienic przebieg realizacji działania. Po słodkim poczęstunku przygotowanym przez P. Dyrektor Celine Chęś – Drańczuk, dzieci ze Starego Mesta i Przedszkola w Stroniu Śl. przystąpiły do wykonania pracy plastycznej pt. „Kolory naszego przedszkola”. Do wykonania pracy mogły dzieci używać; farb, patyczków, kolorowego papieru. Efekty działań grupowych przedszkolaków są imponujące i widoczne na zdjęciach oraz w holu przedszkola w Stroniu Śl. Po intensywnej twórczej pracy dzieci mogły spędzić czas tak na wspólnej zabawie jak i ” dwujęzycznych ” rozmowach. Dla dzieci ze Starego Mesta został przygotowany smaczny posiłek w formie kateringu, a na pożegnanie uczestnikom działania zostały wręczone pamiątkowe kubeczki z logotypem projektu. Wesołym pożegnanią w Polskim i Czeski języku nie było końca …, mówimy więc ; Do zobaczenia !, Na shledanou !

0 comments on “Ferie na wesoło
1 Pingi/Trackbacki dla "Ferie na wesoło"