Dzień Przedszkolaka i Bieg Niepodległości

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to wspaniały dzień dla każdego wychowanka przedszkola.
Tegoroczne obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka połączone z Biegiem Niepodległości upłynęły pod hasłem „Jestem Polakiem”. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych wzięły udział w Biegu Niepodległości w ramach realizowanego przez naszą placówkę Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego pn. „ Piękna Nasza Polska Cała”, będącego odpowiedzią na uczczenie wyjątkowego święta Polaków – 100 lat odzyskania niepodległości.
Przedszkolaki w barwach biało- czerwonych z uśmiechami na twarzy i ogromnym duchem walki rywalizowały między sobą. Uwieńczeniem Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka było wypuszczenie do nieba balonów z optymistycznym przesłaniem, w ojczystych barwach oczywiście. Wszystkie dzieci uczestniczyły w Zumbie przy muzyce mechanicznej, a na zakończenie przedszkolaki skorzystały ze słodkiego poczęstunku i owoców przygotowanych przez personel przedszkolny.

Dodaj komentarz