• Direction57-550 Stronie Śląskie;  Nadbrzeżna 30
  • Phone+48 814 14 65
  • Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II
    Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II

    Przedszkole Miejskie Przedszkole Miejskie Przedszkole Miejskie Przedszkole Miejskie Przedszkole Miejskie 

  • Z życia przedszkola
    Z życia przedszkola

Dnia 20.09.2019 roku w naszym przedszkolu odbył się II Bieg Przedszkolaka pod hasłem: „Mamo, Tato biegaj ze mną”. Celem imprezy było upowszechnianie biegania wśród dzieci przedszkolnych, jako najprostszej formy aktywności ruchowej oraz rozwijanie aktywnego wypoczynku i wspólne spędzanie czasu wolnego z rodzicami. Na naszą imprezę przybyli zaproszeni goście: burmistrz D. Chromiec, przewodniczący Rady Miasta R. Wiktor, funkcjonariusz Policji R. Kotara, oraz ksiądz proboszcz G.Góra.

Każde dziecko miało swój numer startowy. Bieg był podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie udział brały młodsze grupy ( Misie, Pszczółki i Biedronki), które miały do pokonania krótki odcinek trasy. Drugi etap należał do grup starszych ( Słoneczka, Żabki, Jeżyki i Motylki). Ich bieg był dłuższy. Podczas trasy wraz z dziećmi biegli zaproszeni goście oraz rodzice. Wszyscy sobie nawzajem dopingowali .Impreza była udana i dała wszystkim wiele radości.

 

custom1

Galeria przedszkola

Galeria przedszkola lata 2012 - 2019

Link do galerii