MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy.
A Mikołaj, choć siwą ma brodę,
To wśród dzieci wciąż czuje się młodo,
Wszystkie głaszcze po twarzach,
Prezentami obdarza
I o każdym pamięta w te święta.

        

06.12.2014r. to niezwykły dzień, na który dzieci czekały całym rokiem. Tego dnia przybył do przedszkola niezwykły gość – Mikołaj, który przyjechał swymi saniami  do nas z dalekiej Laponii wraz ze swoim pomocnikiem Elfem. Dzieci przygotowały program artystyczny dla gościa, który wesoło zabawiał dzieci przy muzyce mechanicznej. Na zakończenie każde dziecko zostało obdarowane symboliczną paczką mikołajkową. Natomiast Mikołaj otrzymał od dzieci pamiątkowe albumy z jego podobizną. Już za rok czekamy z niecierpliwością na przyjście Mikołaja.

Tagi:

Dodaj komentarz