SPRAWOZDANIE z konkursu ‚SŁODKIE DEKORACJE’

SPRAWOZDANIE z konkursu ‚SŁODKIE DEKORACJE’ organizowanego przez Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II  w Stroniu Śl.

W ramach projektu; ”CZTERY PORY ROKU W KONKURSACH RODZINNYCH”

W dniu 12.12.2014r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na SŁODKIE DEKORACJE bożonarodzeniowe adresowanego do przedszkolaków i ich rodziców. W konkursie przedszkolnym wzięło udział  łącznie 17 arcydzieł cukierniczych, wykonanych przez  „przedszkolnych mistrzów wyrafinowanych

wypieków”, czyli zespoły RODZIC/E – DZIECKO. Piernikowe  domki i choinki można podziwiać   w holu przedszkola, a w niedzielę 14 grudnia zostaną wystawione do sprzedaży  podczas „Stołów Bożonarodzeniowych”- uzyskane środki przeznaczone będą na potrzeby dzieci z naszego przedszkola.

Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie w wykonanie piernikowych ozdób – wszystkie prace są przepiękne !!!  Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem,  jednogłośnie zdecydowano więc nagrodzić wszystkie prace ze względu na ich  atrakcyjność oraz nakład włożonej pracy i „środków” przez rodziców.

Zwycięzcami konkursu którego motto brzmi; „Bardzo „fajna sprawa” to rodzica z dzieckiem praca i zabawa” są ;

* mama Monika i córka Maja Klejna, mama Sylwia i syn Kacper Pęcka, mama Magdalena

i synowie; Fabian i Kajetan, mama Ania i syn Damian Surzyn, mama Magdalena – tata Paweł i syn Jakub Prążyński, mama Marta i syn Jakub Grzybowski, mama Dorota – tata Mirosław i córka Julia Bałys, mama Ula i córka Iga Nuckowska, mama Karolina i córka Wiktoria Mudrak, mama Iza i córka Milenka Burdon, mama Ula – tata Mariusz i córka Ania Sienkiewicz, mama Dorota – tata Bogdan i córka Jasminka Birówka, mama Ola i dzieci Zuzia i Michał Cudera, mama Monika i córka Amelia Dąbrowska, mama Basia i córka Amelia Pawlińska.

Serdecznie gratulujemy laureatom  i dziękujemy rodzinom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem. Wszyscy uczestnicy konkursu, a jednocześnie jego laureaci otrzymują rodzinne dyplomy, a dzieci nagrody – niespodzianki.

Tagi:

Dodaj komentarz